sobota, 17 października 2015

Seria: "Mistrzyni"

Intrygi.
Kłamstwa.
Układy.
Sieć pleciona z cienkich nitek strachu, równie uzależniająca, co niebezpieczna.
Gra, w której pionkami są ludzie.

Pośród tego wszystkiego Ona - piękna, świadoma swojej siły, inteligentna. Bez reszty pochłonięta Grą, dawno osiągnęła w niej mistrzostwo i nie waha się postawić wszystkiego na jedną kartę, jeśli widzi w tym jakąś korzyść. Ma wszystko, czego zechce, zdobywa to podstępem lub siłą, szantażem lub układami. I nigdy nie przegrywa.

Tajemnicza piękność z aksamitką na szyi nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest coś, czego jej brakuje. Coś, za czym nieświadomie tęskni wśród obłudy i strachu. Odkryje to w najmniej spodziewanym momencie, a odpowiedź nadejdzie z najmniej spodziewanej strony...

Czy tym razem również zaryzykuje?


*****


Z niekłamaną przyjemnością przedstawiam nową serię. Nie mam pojęcia czy będzie długa ani czy się spodoba, ale zwyczajnie nie mogłam się oprzeć wprowadzeniu tego pomysłu w życie. Myślę, że będzie dość przyjemnym powrotem do pierwotnej formuły bloga, zarówno dla mnie, jako autorki, jak i dla Was, Czytelników.

Chociaż to ostatnie, jak zwykle, ocenicie sami.

Już niedługo rozdział 1!


Zapraszam!

~ Scatty

Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!