wtorek, 28 października 2014

Seria: "Cień Amorionu"

Blog założony - czas wcielić plan w życie i zacząć tworzyć.

Przedstawiam więc pierwszą serię - "Cień Amorionu". 
Akcja rozgrywa się w świecie zapożyczonym niecnie z gry przeglądarkowej Amorion. Główną bohaterką natomiast jest moje osobiste alter-ego, inspirowane pewną postacią z przeczytanej kiedyś książki, ale - zaznaczam - posiadające zupełnie własną historię, charakter etc. Większość wątków wynikła spontanicznie podczas odgrywania sesji (niestety dawno zawieszonej). Postanowiłam pociągnąć historię mojej bohaterki samodzielnie, jako pełnoprawne opowiadanie.
Zgodę na wykorzystanie postaci nie wymyślonych przeze mnie posiadam.

Krótko o ogólnym zarysie fabuły:

Scathach.
Cień.
Jedna z najlepszych wojowniczek w świecie Amorion.
Co stanie się, kiedy zamknięta w sobie, doświadczona przez los dziewczyna poczuje coś, czego najbardziej w świecie się obawiała?
Czy odszuka to, czego pragnie i wreszcie pozwoli sobie na szczęście?
Jaką tajemnicę skrywa jej przeszłość?
I czy Scathach, zawodowa morderczyni, poradzi sobie ze swoim największym wrogiem - własnym sercem?


Informacja dodatkowa: seria jest elementem projektu, który prowadzę wspólnie ze znajomym. Na swoim autorskim blogu prowadzi on równoległą historię, tyle że opowiedzianą z perspektywy własnej postaci. Zarówno dialogi, jak i zachowanie tejże należą więc niemal w całości do niego. Wątki nie zawsze będą ze sobą splecione, ale niemniej uzupełniają się i w zamierzeniu dają pełniejszy obraz sytuacji obu postaci.

Zapraszam!

~ Scatty
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!