czwartek, 12 maja 2016

#MałeCoNieco - Kilka zmian

Moi drodzy!

Po pierwsze - tym, którzy zaglądali tutaj przed długi czas mojej chronicznej nieobecności, bardzo dziękuję za wytrwałość. Wiem, że trochę tego bloga zaniedbałam, ale postaram się nie nadużywać dłużej Waszej cierpliwości.

Nadszedł maj, więc zgodnie z obietnicą - pora zabrać się wreszcie porządnie do pracy. Na dobry nowy początek mam jednak kilka spraw, które chyba powinnam wyjaśnić. Szykują się u mnie zmiany - mam nadzieję, że na lepsze. Wspominałam już o tym wcześniej, ale teraz decyzje dojrzały i czas, by parę rzeczy ogłosić...

Pseudonim

To najważniejsza zmiana. Postanowiłam zmienić swój dotychczasowy pseudonim - Scathach - i przybrać nowy. Mam ku temu kilka powodów, a główny jest taki, że nie jest to imię ani postać wymyślona "od zera" przeze mnie, a inspirowana inną - a więc nie tak oryginalny, jak powinien.

Dlatego od dzisiaj będę się podpisywać jako Insa Calieste. Pseudonim ma swoją symbolikę i myślę, że dobrze się prezentuje.

A co za tym idzie...

Nazwa

Ponieważ obecna nazwa bloga straciła rację bytu, nadszedł czas, aby zmienić i ją. Prawdopodobnie odświeżę też lekko wygląd całego bloga i swój avatar - tak, aby wszystko ze sobą współgrało.

Rozbudowa

Tutaj za dużo powiedzieć nie mogę, ale chciałabym wzbogacić blog o kilka zakładek i blogspotowych "dodatków", tak, żeby wygodniej i przyjemniej się z niego korzystało. Czy mi się to uda, przekonamy się wkrótce.
Mam nadzieję, że wraz ze zmianami pojawi się nowy zapał do pracy i wreszcie będę mogła pochwalić się tutaj czymś więcej niż drabblami czy szortami. Liczę też, że wciąż będę mogła cieszyć się Waszymi komentarzami pod moją twórczością i cennymi wskazówkami, które pomagają mi się rozwijać.

Wrócę też do tworzenia na "To be a wizard" - fanfikową część mojej twórczości również, niestety, poważnie zaniedbałam, i czas najwyższy coś z tym zrobić.

Tymczasem po raz drugi zapraszam na trochę ożywiony profil na Wattpadzie. Oczywiście mam zamiar ujednolicić obie witryny, więc tam również będę znana jako Insa.


Z mojej strony to wszystko - do zobaczenia wkrótce!

~ Insa


Share:

4 komentarze:

 1. No wszystko fajnie i sympatycznie. Insa Calieste to już dojrzalej niż wcześniej, ewolucja strony widzę pełną parą. Niestety już dla Amuleny nie pracujesz, więc zniknął nasz baner, ale może wrzuciłabyś nas do polecanych? ;)
  Mam też zamiar regularnie być czytelnikiem i komentatorem. Liczę, że wciąż pozostaniemy w kontakcie :)
  Pozdrawiam!
  - Grevince

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy, i tak miałam zamiar pouzupełniać wszystko, więc zaraz się tym zajmę ;)
   Dzięki za odwiedziny i rady!
   ~ Insa

   Usuń
 2. Tak swoją drogą to dodam jeszcze od siebie, że w kwestii zmian na blogu, to osobiście zmniejszył bym napis na samej górze, bo na monitorach ze standardową rozdzielczością nagłówek zajmuje pół ekranu ;) dodałbym też jakieś bardziej neutralne, może lekko kolorowe tło (służę, jeśli trzeba cuś graficznie obrobić, poprawić) gdzie nie będzie widać kompresji.
  Stronka www.deszczowce.pl to z kolei są ciekawe gadżety, jak kalendarz albo odliczanie, czy znacznie (moim zdaniem) estetyczniejsza sonda.
  Polecam korzystać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie czekam na nowe teksty, a co do wielkiego powrotu - niedługo pójdę w twoje ślady.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!