sobota, 3 stycznia 2015

Publikacja w "Nowym Olimpie"

Z lekkim opóźnieniem, ale za to ogromną przyjemnością informuję, że opowiadanie "Coraz bliżej Święta..." mojego autorstwa oficjalnie zostało opublikowane w młodzieżowym czasopiśmie internetowym "Nowy Olimp"
Pozwolę sobie przybliżyć Wam nieco ideę tego magazynu i, być może, zachęcić do bliższego zapoznania się z jego łamami.


"Nowy Olimp" to czasopismo z misją, tworzone przez młodzież i dla młodzieży - chociaż nie tylko. Tworzone po to, by dzielić się ze światem tym, co nas, młodych ludzi, inspiruje, co sprawia, że nasze umysły ożywiają się i porzucają rutynę na rzecz odkrywania świata, jego piękna i tajemnic, na rzecz zdobywania coraz to nowych pokładów wiedzy i doskonalenia siebie.

Styczniowy numer, z premierą w Nowy Rok, oprócz mojego wkładu w dział Literatura zawiera również artykuły z dziedzin nauk ścisłych, ale znajdziecie tam również teksty z zakresu prawa, psychologii, polityki... A nawet filozoficzne rozmyślania i dawkę humoru prosto z odmętów Internetu. Słowem - każdy znajdzie coś dla siebie, czy jest urodzonym humanistą, czy jego życiem rządzi zimna logika Królowej Nauk...
Wszystko to napisane przez pełną zapału i dobrych chęci młodzież, która pragnie robić coś więcej niż bezowocne trwonienie tych resztek wolnego czasu, które jeszcze mają do dyspozycji. Pozostaje mi tylko gorąco wszystkich zaprosić do lektury - nie tylko obecnego numeru, ale również kolejnych.


Polecam gorąco!

~ Scatty
Share:

6 komentarzy:

 1. Gratuluję, jesteś wielka!!!
  Nie masz pojęcia, jak bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość.
  Uważam, że piszesz świetnie i miło mi, że inni podzielili moje zdanie.
  Życzę dalszych sukcesów.
  Pozdrawiam
  h

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie!
   To bardzo miło usłyszeć, że ktoś cieszy się z moich sukcesów :)
   Pisanie sprawia mi radość, ale oczywiście chciałabym, żeby sprawiało ją również innym. Każdy tekst to okazja do tego, by spróbować, a każda osoba, która go przeczyta to skarb.
   Życzenia odwzajemniam, choć sukcesy masz większe niż ja ;)

   ~ Scatty

   Usuń
 2. Hmm...Coraz bardziej żałuję, że nie przeczytałam. Mimo to, powstrzymam się, bo wulgaryzmy nie na moją głowę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czego żałować, będą inne teksty - może i nawet w Olimpie :)
   Do czytania wulgaryzmów nie chcę nikogo zmuszać, zwłaszcza młodszych czytelników.

   Pozdrawiam
   ~ Scatty

   Usuń

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!