piątek, 15 stycznia 2016

Drabble: "Poszukiwanie"

Od Autorki:
Cóż, przyznam się bez bicia, że pointa tego drabbelka jest perfidnym kłamstwem, a raczej dość krzywdzącym stereotypem. Nie mogłam się jednak powstrzymać i potraktowałam rzecz na luzie. Ambitnie nie jest, ale za to zabawa przednia (przy pisaniu).
~ Scatty
P.S. Tych, którzy czekają na Cień (są tu tacy?) uspokoję - wszystko jest na dobrej drodze do publikacji. Jeszcze odrobinę cierpliwości!

____________________________________


Poszukiwanie„Panie...”
Cichy pomruk odezwał się w ciemności, wprawiając w drżenie ściany jaskini. Narastał i narastał, aż przerodził się w ryk. Dwaj mężczyźni w szatach z kapturami cofnęli się nieznacznie.
„Szukaliśmy wszędzie...”
Ogromną jaskinię wypełnił szum, i zanim pierwszy z Czcicieli skończył mówić, w nikłym świetle pochodni coś błysnęło, a oczom mężczyzn ukazał się On.
Władca.
Gdzie ona jessst?” usłyszeli obaj w myślach. Ten, który wcześniej przemówił, odwrócił się do towarzysza, dając mu znak, by to on przekazał wiadomość.
„N-n-nie znaleźliśmy jej...”
Wściekły, pełen rozpaczy ryk zagłuszył krzyki płonących Czcicieli Smoka. A potrzebował tylko jednej siedemnastoletniej dziewicy...!Share:

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Wiem, że niezbyt oryginalna, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać ;)

   ~ Scatty

   Usuń
 2. Domyślam się o co poszło :D Można też napisać o starych prawiczkach :P tylko który smok by takich potrzebował

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!