środa, 30 grudnia 2015

Drabble: "Powołanie"

Od Autorki:
Znowu na wesoło i z przymrużeniem oka. Częściowo jest to wyraz sympatii dla pewnej polskiej serii książek, której finał miałam okazję przeczytać niedługo po napisaniu tego drabbelka. Kto zgadnie o jaką serię chodzi, dostanie prezent-niespodziankę.
A teraz do dzieła!
~ Scatty
__________________________PowołanieI'm on the highway to Hell...
Ciche nucenie ginie wśród ogłuszającego wycia wiatru i ryku silnika. Nawet sam śpiewający nie jest pewien, czy w ogóle wydobywa dźwięki z gardła.
Słońce jest w zenicie, więc asfalt lekko paruje. Motocykl mknie z zawrotną prędkością, prowadzony przez postawnego mężczyznę. Skórzana kurtka harleyowca powiewa na wietrze w tym samym rytmie, co jego związane w koński ogon rude włosy.
W końcu motocykl zatrzymuje się przed ponuro wyglądającym budynkiem. Mężczyzna zsiada, podwija rękawy kurtki, po czym wyłamuje palce i idzie na spotkanie ze swoim powołaniem.
„A więc, drogie dzieci, dzisiaj omówimy zasady bezpieczeństwa na autostradach...”


Share:

3 komentarze:

 1. Loki czyli prelekcja o negatywnych skutkach oszustwa i łgarstwa
  Seria to "Chłopcy"
  Ćwiek :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, Ćwiek i jego Chłopcy :)
   Gratuluję! ^^

   ~ Scatty

   Usuń
 2. Jest coś, czego jednak nie lubię w tych drabble'ach. To tak, jakby komuś podać tylko jednego chipsa - za mało, za krótko.
  A i oczywiście od początku wiedziałem, że ten facet wyżej wygra ;D

  PS: Ładny nowy wygląd, podoba mi się (zwłaszcza pełne tło) i mam taki sam kolor linków :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku!
Czytasz? Komentuj!
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak widok komentarzy pod tekstami. Pozytywnych, krytycznych, obojętnie - byle szczerych!